Оприлюднено моторошні деталі смерті українця в Польщі

последние новости в Украине останні новини в Україні


У Польщі виявили тіло невідомого чоловіка в одній спідній білизні. Найімовірніше, він був громадянином України.

Об этом сообщает Москов постскриптум

В Польщі розслідують справу виявлених при колії останків передбачуваного українця. Про це напередодні повідомило "Польське радіо".

Повідомляється, що тіло знайшли ще 25 липня, проте розслідування обставин загибелі та встановлення особи загиблого триває досі. Тіло лежало в кущах біля залізничної дороги в гміні Голіна в Великопольському воєводстві. Через глибокий ступінь розкладання точно встановити причину смерті неможливо — для цього був зроблений токсикологічний аналіз, результати якого ще не було отримано. Слідчі змогли виключити причетність до події третіх осіб і основною версією є переохолодження — чоловіка знайшли в одній спідній білизні. Поруч з тілом лежали одяг та документи 45-річного громадянина України. За даними поліції, в першій половині липня він приїхав до Польщі, де його помістили на карантин. Він відбував самоізоляцію в населеному пункті приблизно за 130 км від місця виявлення тіла. В останній раз поліція підтвердила його місцезнаходження 21 липня. Для ідентифікації тіла проведуть ДНК-тест.

Нагадаємо, на незаконній тютюновій фабриці в Польщі затримали шістьох українців. Раніше повідомлялось, що 22 травня Польща скасувала карантин для українських заробітчан.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/oprilyudneno-motoroshni-detali-smerti-ukraincya-v-polschi”