Lego хоче позбутися пластику до 2025 року

На карантині продажі Lego зросли на 14%

Компанія Lego планує до 2025 року перейти на перероблювані матеріали для деталей конструкторів і упаковки. Про це йдеться на сайті компанії.

Об этом сообщает Московский репортер

"Деякі з наших упаковок містять одноразовий пластик, який сьогодні не є екологічно безпечним або в деяких випадках не підлягає переробленню. Ось чому ми вживаємо термінових заходів, щоб до 2025 року вся наша упаковка була екологічно безпечною", – повідомили в компанії.

Із 2021 року Lego використовуватиме паперові пакети із вторсировини, сертифіковані Лісовою опікунською радою (Forest Stewardship Council), як упаковку.

"Ми отримали багато листів від дітей із проханням прибрати одноразову пластикову упаковку. Ми зараз вивчаємо альтернативи, ентузіазм та ідеї дітей надихнули нас на зміни", – сказав генеральний директор LEGO Group Нільс Крістіансен.

Окрім розроблення та впровадження екологічних матеріалів, компанія вкладе $400 млн у соціальні та екологічні ініціативи. До 2022 року LEGO Group збирається забезпечити програмою навчання в ігровій формі за допомогою різних заходів 8 млн дітей у всьому світі.

За даними агентства Reuters, протягом останніх пів року у знаменитого виробника іграшок данської компанії Lego продажі зросли на 14%. У компанії пояснили таке зростання тим, що під час карантину конструктори стали збирати і дорослі, і діти.

Lego тимчасово закрила виробництво у Мексиці та Китаї. Це позначилося на виторгу, який зріс на 7%, до $2,5 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/lego-hoche-piti-vid-plastika-do-2025-roku-1519201.html”