Ситуація на Донбасі. Росії все одно, а всі ініціативи вона блокує - ТКГ

Чергове засідання Тристоронньої контактної групи не відбудуться на цьому тижні через відсутність відповіді з боку РФ.

Об этом сообщает РасстригаПро це заявив представник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі Україна 24.


Він підкреслив, що Україна буде вимагати проведення позачергової зустрічі щодо виконання минулорічних домовленостей в рамках зустрічі нормандської четвірки.


Читайте також:
Єрмак призначив Арестовича своїм позаштатним радником


"Відповіді від російської сторони немає, хоча і ми, і ОБСЄ прагнемо до проведення такої зустрічі. Ми будемо наполягати на цьому на черговому засіданні, яке буде на наступному тижні", — заявив він.


Представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш уточнив, що Росія взагалі не зацікавлена у вирішенні війни на Донбасі. Він також додав, що російська сторона "все блокує".


Читайте також:
Підсумки засідання ТКГ по Донбасу: Україна зажадала від Росії взяти на себе відповідальність, а Москва в черговий раз звинувачує Київ


"Для нас це важливо, адже ми все-таки хочемо виконати наші зобов’язання, зокрема, взяті в Парижі в минулому році. Але для цього нам потрібна можливість відповідної сторони. Не можна сказати, що прогрес є, хоча домовленості є по всьому. Та сторона все блокує ", — заявив він.


Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія відмовилася проводити обмін полоненими в 2020 році.


Редактор: Євгеній Василенко


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/viyna-na-donbasi-rosiya-blokuye-vsi-iniciativi-ukrajinskoji-storoni-50127605.html”