Зв’язки в Україні: республіканці мають намір ініціювати імпічмент Байдена

последние новости в Украине останні новини в Україні


Імпічмент у США можуть оголосити наступному президенту Джо Байдену. Представники Республіканської партії назвали причину своїх дій.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Процедуру опоненти прагнуть запустити у зв’язку з "українськими зв’язками". Про це 14 січня повідомило видання The Hill.

Новий член Палати представників Марджорі Тейлор Грін заявила, що країна потребує сильного керівника, якого не підозрюють у корупції. За її словами, президент не повинен зловжити своїми повноваженнями та нагадала про пов’язані з китайськими енергетичними компаніями та українськими енергетичними компаніями.

Вже в перший день президенства політикиня має намір просувати ініціативу. Вона звернеться до статей про імпічмент стосовно Джо Байдена 21 січня.

Раніше Байден і його син Хантер фігурували у повідомленнях щодо української газодобувної компанії Burisma. Політик нібито намагався лобіювати свої інтереси за допомогою родича, який до весни 2019 року входив до ради директорів.

Раніше ASPI news опублікувало коментар політолог-міжнародника, який пояснив наслідки перемоги Байдена над чинним президентом Дональдом Трампом. Також стало відомо, що інавгурація Джо Байдена пройде у нетривалому форматі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zvyazki-v-ukraini-respublikanci-mayut-namir-iniciyuvati-impichment-baydena”