На Україну очікують віяльні відключення електроенергії? (документ)

«Дякуємо Володимиру Олександровичу та його оточенню за професійність!», – Сергій Висоцький
«Дякуємо Володимиру Олександровичу та його оточенню за професійність!», – Сергій Висоцький


Останній раз віяльні відключення електроенергії відбувалися в Україні в кінці 1990-х

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Друзі! Я вам приніс таку зраду, що ховайся!


Ми всі спостерігаємо, як наростають кризові явища в енергетиці. І тарифи – це просто відлуння хаосу.


До мене в руки потрапив один документ. Це лист від голови правління «Укренерго» до в.о. міністра енергетики Юрія Вітренко.


Цим листом «Укренерго» просить міністерство погодити план віяльних відключень електроенергії. В цьому листі «Укренерго» в тому числі визнає, що на складах недостає вугілля для того, щоби підтримувати генерацію у період морозів.Останній раз віяльні відключення електроенергії відбувалися в Україні в кінці 90-х. Гостру фазу війни, внаслідок якої в нас випарувалося 20% економіки ми пройшли без такого колапсу в енергетиці. Навіть встигли відмовитися від російського газу!


Дякуємо Володимиру Олександровичу та його оточенню за професійність! Відкинути країну на два десятиріччя назад за 1,5 року – це справді досягнення!


Джерело: блог Сергія Висоцького


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів.

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/svysocky/na-ukrajinu-ochikuyut-viyalni-vidklyuchennya-elektroenergiji-dokument-730585.html”