Чергова схема МОЗ Максима Степанова — крадем через фірму-партнера Раїси Богатирьової. ВІДЕО

Черговий ЗЕшквар склався з закупівлею МОЗ Максима Степанова китайськї вакцини «Sinovac».

Об этом сообщает Компромат

ЗЕлені бляді спалилися на схемі закупівлі китайської вакцини «Sinovac». Лобісти команди президента Володимира Зеленського підсунули китайцям фірму прокладку, як компанію — представника нашої держави.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевняє: купують вакцину від коронавірусу не на пряму, а через посередника «Лекхім», бо це вимога компанії «Sinovac».
Але у Китаї повідомили: співпрацювати з «Лекхімом» компанії Sinovac рекомендував український уряд.

В цьому запевнили у відділі міжнародної торгівлі китайської компанії-виробника, куди зателефонували журналісти інтернет-ресурсу «Chas News» і представились приватною фірмою. Запитали про можливість купити вакцину.

У «Sinovac» відповіли: співпрацюють лише з урядами, тому купити сироватку не вдасться, а співпрацю через «Лекхім», як посередника, запропонувала Україна.

Виходить, що вакцину від коронавірусу купляємо у китайців через якусь фірму партнера Раїси Богатирьової, навалюємо зверху більше 100%, і продаємо українцям дорожче «файзера» чи «зенеки». Ще й вішаємо локшину на вуха, що так і повинно бути.

Вам не здається, що це ЗЕлений Мінздав зовсім ухуїв?
При цьому Степанов викручується і продовжує стверджувати, що це була вимога китайської компанії…

Ще Інформація по темі корупції у МОЗ Максима Степанова:

Великий дерибан в МОЗ Максима Степанова на тендерах. Збитки сотні мільйонів

Не забувайте підписуватись на мій канал та дякую за поширення матеріалів!

— Ярослав Бондаренко


Джерело статті: “https://bondarenko.live/chergova-shema-moz-maksima-stepanova-kradem-cherez-firmu-partnera-raisi-bogatirovoi-video/”