У Рівному невідомі напали на офіс партії “Європейська Солідарність”

Офіс партії “Європейської Солідарності” у Рівному пошкодили невідомі, розбивши вікно.

Об этом сообщает Минправды


Про це повідомляє Рівненська партійна організація у Facebook.


Партійці пов’язують цей напад із принциповою позицією депутатів від “ЄС” щодо незаконних добудов у місті.


“Принциповість не зупиниш каменюкою. Тільки-но депутати Рівненської міської ради від “Європейської Солідарності” висловили категоричну позицію і взялися за впорядкування ситуації з незаконними добудовами – і ось маємо реакцію”, – пишуть партійці.


«Так зараз виглядає вітрина міського офісу “Європейської Солідарності”. Ми не знаємо зараз, що саме сталося і хто це зробив. З’ясовувати це буде поліція. Але причинно-наслідковий зв’язок дуже очевидний: останні два дні напружена ситуація з демонтажем незаконно зведеної добудови на одній з центральних вулиць міста. Депутати Рівнеради від “Європейської Солідарності” не стояли осторонь цього беззаконня і активно долучилися до того, щоб добудова, яка зроблена без будь-яких дозволів та документів, була демонтована. Маємо всі підстави пов’язувати цей процес і як його наслідок (імовірно, лише перше попередження) – розбитий офіс», – припускають у парторганізації.


“Але це не зупинить нашу принципову позицію – міського голови та депутатів Рівнеради від “Європейської Солідарності”. Все, що будується на землі рівненської громади, – має бути законним, прозоро і чесно оформленим та узгодженим з усіма відповідними органами влади. Зміни невідворотні. І боягузливі напади це не змінять”, – наголошують у “Європейській Солідарності”.Прямий


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76489-u-rivnomu-nevidomi-napali-na-ofis-partiyi-yevropeyska-solidarnist.html”