Військові в Австрії врятували 66 студентів із засипаного снігом курорту

Військові використали два вертольоти для перевезення групи з 66 студентів — Військові в Австрії врятували 66 студентів із засипаного снігом курорту
Військові використали два вертольоти для перевезення групи з 66 студентів
Німецькі студенти застрягли на гірськолижному курорті у федеральній землі Верхня Австрія


Австрійські військові здійснили повітряне перевезення групи німецьких студентів, які застрягли на засніженому гірськолижному курорті.


Про це повідомляє AFP.


Військові використали два вертольоти для перевезення групи з 66 студентів і викладачів з центральної лижної станції Касберген в громаді Грюнау в федеральній землі Верхня Австрія.


Цей регіон протягом багатьох днів був відрізаний від цивілізації через сильний снігопад, що вкрив більшу частину заходу і центру країни.


Група з Дортмунда прибула туди минулої суботи, але станція була змушена закритися за кілька днів тому через ризик сходження лавин, падіння дерев і відключення електроенергії.


Як відомо, південь Німеччини, Австрія та частина Чехії протягом останнього тижня переживають найбільші снігопади за останні 20 років.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/viyskovi-v-avstriji-vryatuvali-66-studentiv-iz-zasipanogo-snigom-kurortu-560400.html”