Для української армії придбають турецькі ударні безпілотники Bayraktar

Для української армії придбають турецькі ударні безпілотники Bayraktar

Державна компанія ‘Укрспецекспорт’ і турецька компанія Baykar Makina підписали угоду про закупівлю для української армії ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Про це у "Фейсбуці" повідомив Президент України Петро Порошенко.

Читайте також: Як ‘Джавеліни’ зміцнили сили ЗСУ на Донбасі: Порошенко розповів про боягузтво окупантів

Як ми і домовлялися з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2. Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня, окрім вискотехнологічних характеристик, також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей,
– мовиться у повідомленні Порошенка.

Він уточнив, що угода між ‘Укрспецекспортом’, що входить до складу держконцерну ‘Укроборонпром’, і Baykar Makina є частиною заходів по розширенню військово-технічного співробітництва між Україною і Туреччиною і ‘повністю відповідає стратегічному курсу України до Альянсу – його стандартів та відкритого світового ринку озброєння, у який успішно інтегрується український оборонно-промисловий комплекс’.

’Продовжуємо переозброювати українську армію сучасними зразками, що відповідають стандартам НАТО!’, – резюмував глава держави.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3292250/dlya-ukrainsjkoi-armii-pridbayutj-turetsjki-udarni-bezpilotniki-Bayraktar/”