В ООН назвали дату обговорення ситуації в окупованому Криму та на Донбасі

Генеральна асамблея ООН 20 лютого обговорить ситуацію на окупованих Росією територіях України.


Про це речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко заявила на прес-конференції у Києві, повідомляє УНІАН.


«Я думаю, що своє ставлення до російської позиції світова спільнота чітко продемонструє вже 20 лютого, коли відбудеться обговорення на порядку денному Генеральної асамблеї ООН ситуації на окупованих територіях України», – підкреслила Зеленко.


«Ми сподіваємося почути там багато заяв країн-членів ООН на підтримку України», – акцентувала вона і додала, що обговорення відбудеться з ініціативи української сторони.


«Це фактично перший раз, коли до порядку денного засідання Генеральної асамблеї буде винесено обговорення – дебати на тему ситуації на окупованих територіях. І це буде надійний майданчик, який продемонструє те, наскільки світова спільнота готова підтримати Україну», – зазначила Зеленко.


«Це буде додатковим сигналом з боку наших міжнародних партнерів на підтримку України у відновленні суверенітету над окупованими територіями та припинення агресії», – підсумувала речниця МЗС.


Нагадаймо, ОБСЄ виступає за будь-яке політичне врегулювання ситуації на Донбасі.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/12/v_oon_nazvaly_datu_obgovorennya_sytuatsii_v_okupovanomu_krymu_ta_na_donbasi_1508361”