МЕРТ: індустріальні парки «АзовАкваІнвест» і «Хмельницький» включено до реєстру ІП

МЕРТ: індустріальні парки «АзовАкваІнвест» і «Хмельницький» включено до реєстру ІП
Фото: pixabay.com

Мінекономрозвитку (МЕРТ) включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальні парки (ІП) «АзовАкваІнвест» (Маріуполь) та «Хмельницький» відповідно, йдеться у повідомленні на сайті МЕРТ із посиланням на відповідні накази 7 лютого 2019 року № 187 та № 188.

Ініціатором створення індустріального парку «АзовАкваІнвест», розташованого на 15,65 га у Маріуполі Донецької області, є місцева міська рада. Заявлений строк його функціонування – 30 років. За попередніми розрахунками на території ІП може бути створено 665 нових робочих місць.

Функціональне призначення ІП передбачає створення трьох промислових майданчиків, на кожному з яких буде розміщено основні виробництва у галузі машинобудування, легкої промисловості, харчової промисловості.

Крім того, супутніми видами діяльності можуть бути переробка продуктів сільського господарства, виробництво комбікормів та екологічного добрива, перевалка вантажів, логістичні послуги, розробка та впровадження інноваційних технологій у галузі сільського господарства, машинобудування, будівництва, харчової та хімічної промисловості.

Маріупольська міська рада уклала меморандуми з двома потенційними учасниками індустріального парку: ПП «Раител» та Труа Асансер Юруен Мердивен Системлери.

У свою чергу ІП «Хмельницький» у Хмельницькому, ініціатором якого є міська рада, розташований на 90,9325 га і його функціонування заплановано на 50 років.

Функціональне призначення ІП передбачає розміщення текстильного виробництва, виробництва електричного устаткування, агропереробку і працевлаштування понад 3000 співробітників.

Хмельницькою міською радою укладено меморандуми з чотирма потенційними учасниками індустріального парку: ТОВ «Даная холдинг», ТОВ «Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування», ПП «Приватна друкарня» та ПНВП «Корпускула».

Сьогодні до Реєстру ІП вже включено 38 парків (у 2018 році – 9, у 2017 – 13), у 16 з яких – вибрано керуючі компанії, у п’ятьох – залучено учасників.

Також, в Україні функціонують 8 індустріальних парків, з яких п’ять було створено до прийняття Закону України «Про індустріальні парки».

Ознайомитися із розташуванням індустріальних парків, побачити їхні контактні реквізити можливо на карті індустріальних парків України.

МЕРТ: індустріальні парки «АзовАкваІнвест» і «Хмельницький» включено до реєстру ІП
Industrial parks in Ukraine
Фото: google/maps

Нагадаємо: Україна знову стала одним з ключових виробничих хабів в Європі – завдяки вигідному розташуванню, прийнятним цінами на комунальні послуги, розвиненій інфраструктурі та сприятливому законодавству вдалося зацікавити інвесторів.

Як писав Mind, китайська China Harbour Engineering Company (СНЕС) планує створити індустріальний парк «Кремидівки» у Лиманському районі Одеської області на території у понад 1000 га.

Раніше, Ланнівська агропромислова група (Полтавська обл.) інвестувала близько 110 млн грн в реалізацію першого етапу розвитку Ланнівского індустріального парку – будівництво елеватора потужністю зберігання 80 000 тонн.

Також читайте
Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні
Cisco призначила Сергія Мартинчука керівником бізнесу корпорації в Україні 12 лютого 2019, 16:48
Україна знову стала одним з ключових виробничих хабів в Європі
Україна знову стала одним з ключових виробничих хабів в Європі 12 лютого 2019, 15:50
МЕРТ: рівень тіньової економіки склав 32% від офіційного ВВП
МЕРТ: рівень тіньової економіки склав 32% від офіційного ВВП 11 лютого 2019, 21:30

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20193682-mert-industrialni-parki-azovakvainvest-i-hmelnickij-vklyucheno-do-reestru-ip”