’’Безбашенний трек’’: Pianoбой ‘’підірвав’’ мережу новою танцювальною піснею

Український музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) порадував шанувальників новою піснею "Айсберги".

Танцювальну весняну композицію опубліковано в офіційному YouTube-каналі (щоб послухати, проскольте до кінця сторінки).

"Айсберги" – це справжня пісня-запальничка, концертний бойовик. Я написав її влітку, коли ми грали багато фестивалів та зустрічали багато нових людей. Вона має доволі незвичну форму – звучить, як калейдоскоп із різних, але яскравих емоцій, від душевних та замрійливих до розривних та змушуючих скакати від щастя", – прокоментував Шуров композицію.

Переглянутися цею допіс в Instagram

"Айсберги" Pianoбоя Вже на офф.youtube! лінк у профілі. нехай ця концертна пісня-Запальничка прокідає вас щоранку. cheers! love and peace # Pianoбой # серцещоплавітьлід # хібамінеайсбергі # Прем’єра # світларвань

Допіс, Поширення Dmitry Shurov (@dmitry_shurov)

Музикант пояснив, що складна вокальна партія приспіву наштовхнула його записати цілий хорал із різних голосів, які разом проспівують ключові слова.

Новини
TAYANNA випустила пісню, яку готувала для Євробачення

"Це додало пісні саме ту польотність та єдання, якими славляться наші концерти. В результаті вийшла танцювальна пісня із змістом, що може й незвично, але свіжо. Я мрію про те, щоб пісня “Айсберги” вмикала людей та налаштовувала на констуктив у їхньому житті. Вона заряджена прагенням стати краще та відкритись новим прекрасним подіям", – зазначив Шуров.

Шанувальники оцінили нову драйвову композицію Pianoбой, уточнивши, що вона моментально піднімає настрій.

"Я так довго чекала на прем’єру цієї пісні! Це чудово. Пісня піднімає настрій моментально", "Це нереально круто", "Приємно слухати таку музику", "Спасибі за цей безбашений трек, під який хочеться відірватися на повну! Настрій підняли на 10000%", "Настільки добре і душевно! Хочеться слухати ще і ще", – прокоментували користувачі.

’’Безбашенний трек’’: Pianoбой ‘’підірвав’’ мережу новою танцювальною піснею

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 2018 році Дмитро Шуров розповів про спільну роботу зі Святославом Вакарчуком під час перебування в групі "Океан Ельзи".

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/bezbashennij-trek-pianoboj-pidirvav-merezhu-novoyu-tantsyuvalnoyu-pisneyu.htm”