Операція "Контакт" або Пучич знай своє місце

З Вами Пекельний Житомир.
Сьогодні в міській Раді відбулись надзвичайні події....
Саме головне це Операція "Контакт"
Недодепутат Пучич з нетрадиційною політичною орієнтацією отримав фалос в подарунок від Житомирян,я думаю кожний політик який вміє гарно бігати по партіям має таке отримувати,також за свою неналежну роботу-за стан доріг і тд.

Після вручення подарунку чомусь дуже дивно й негативно на це зреагувала нова "Муніципальна Варта" яка була створена на противагу Небайждужим Житомирянам й для захисту Мера та пройдисвітів депутатів.
Чому варта почала розпускати руки,вона на це немає право,тобто формування перевишило повноважання,яких вона й так по факту немає,але прислужитися треба було напевно......

Але так звана варта отримала добрих стусанів і якщо б поліція не прийшла б на захист так званих вартових вони б були б з великими гулями та синяками,але поліція їх спасла так що Сергій Сухомлин Ви даремно витрачаєте кошти на вартових,краще б дороги залатали,ямковий ремонт нібито закінчено а ям вистачає....

Що за варта?

В свій час Олександр Федосюк не раз розпускав руки у міській раді до депутатів,мера та поліції,ломав мікрофони і тд.Фактів чимало.

Але тут флюгер змінився і вони на стражі порядку...Напевно забули як себе поводили раніше.....
В врученні подарунку немає нічого противозаконного цей виріб можна придбати й для цього не потрібні спеціальні дозвола і тд,і Пучичу його просто подарували,невже "любовь" народу до депутата є противозаконна?Таке враження що іньші депутати провладні,варта і тд так гнівно зреагували бо хотіли собі також такого подарунку,але не отримали.....

Вибачайте таку відзнаку треба заслужити......
Пучич і Команада не розслабляйтесь ще не вибори,прийдуть місцеві вибори Житомиряни вас гнати будуть з дворів де ви будете агітувати.

P\S Звертаюсь до депутатів в залі міської ради треба влаштувати окреме місце в куточку з парашею для контактного депутата Пучича,бо Житомирщина завжди у всьома перша в світі й Україні,у нас в залі перший в Україні законтачений депутат,який має мати своє окреме місце,дякую.


Джерело статті: “http://zhzh.info/blog/2019-04-24-23577”