Луценко міг навмисно розпорошити справи, пов’язані з режимом Януковича, по різних відділах ГПУ - Горбатюк

Луценко міг навмисно розпорошити справи, пов’язані з режимом Януковича, по різних відділах ГПУ — Горбатюк — фото

НВ

НВ


Генеральний прокурор України Юрій Луценко міг навмисно "розпорошити" кримінальні справи, пов’язані зі злочинним режимом екс-президента Віктора Януковича, по різних відділах ГПУ.

Про це заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк в інтерв’ю Радіо НВ.

"За каденції генерального прокурора у нас така ситуація, що ті ж самі справи, що стосуються злочинної організації, в [членстві у] якій підозрюється колишній президент Віктор Янукович, вони розкидані по чотирьох чи по п’яти підрозділах", — розповів він.

За словами Горбатюка, ці підрозділи ГПУ не координують свої розслідування, що заважає слідству.

"З часом ти розумієш, що в цьому може бути і умисел, щоби цього результату, дійсно, у окремих провадженнях не досягти", — підкреслив спецпрокурор.

Читайте також: Щоб нікому більше не чесалося бути скунсом. Головне з брифінгу Юрія Луценка

Нагадаймо, 31 травня 2016 року було опубліковано матеріал про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, виходячи з якого загальна сума витрат на політичні потреби клану президента-втікача Віктора Януковича склала більше $66 мільйонів.

На даний момент найбільша сума "гонорару" з так званої "амбарної книги" Партії регіонів, яка виявлена слідством, становить $6 мільйонів, заявив Горбатюк.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/lucenko-mig-navmisno-rozporoshiti-spravi-pov-yazani-z-rezhimom-yanukovicha-po-riznih-viddilah-gpu-gorbatyuk-50021697.html”