Посли G7 закликали Порошенко передати владу Зеленському

Посли країн «Великої сімки» (США, Великобританія, Канада, Франція, Італія, Німеччина та Японія) закликали президента Петра Порошенка плавно передати владу новообраному президенту Володимиру Зеленському. Про повідомило французьке головування в G7 у Twitter Групи підтримки України.

«Посли "Великої сімки" закликали до плавної передачі влади, що дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ», — сказано в повідомленні. Посли зустрілися з Порошенком, щоб обговорити прогрес у сфері реформ, який був здійснений при його президентстві.

Заява послів G7 pic.twitter.com/9q8PwxuWWR

— G7AmbReformUA (@G7AmbReformUA) May 15, 2019

У середу, 15 травня, Регламентний комітет Верховної Ради дозволив парламенту розглянути всі проекти постанов про призначення дати інавгурації обраного президента Володимира Зеленського.

Крім того, у Конституційному суді запевнили, що у здійсненні інавгурації новообраного президента проблем через обрання нового голови суду не виникне.

  • Раніше Зеленський записав звернення до депутатів Ради з вимогою призначити інавгурацію на 19 травня. У цьому зверненні Зеленський порівняв Порошенка з туристом в єгипетському готелі, який перед від’їздом «тягне рушники, тапочки, бере все підряд зі шведського столу».


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/30246-posli-krajin-velikoji-simki-zaklikali-poroshenka-peredati-vladu-zelenskomu”