Хіти тижня. Приречений: Кримському мосту загрожує серйозна небезпека, - експерт


Регулярні влучання блискавок можуть зруйнувати Кримський міст, незаконно збудований Росією на окупованому півострові. Про це розповів директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко, повідомляють .

За його словами, під впливом блискавок міст втрачає свої несучі якості. "Якщо блискавка влучає в міст, то вона несе руйнування. Тому що на конструкцію впливає висока температура. По суті, це плазма, яка випалює матеріал. Якщо вона не випалить його остаточно, то якість металу або бетону в будь-якому випадку падає, і вони втрачають свої несучі якості", – говорить Сергієнко.

За його словами, блискавка може завдати серйозної шкоди навіть мосту, спорудженому з дотриманням всіх нормативів і правил. "Якщо він навіть якісно і добре зроблений, це не допоможе. Єдиним засобом є спеціальні засоби захисту проти блискавки. Але це дуже недешеве задоволення", – додає експерт.



Джерело:


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-pryrechenyi-krymskomu-mostu-zahrozhuie-seriozna-nebezpeka--ekspert-279180.html”