Хто готовий об’єднатися з Порошенком на виборах: джерела розкрили цікаві деталі

У парламентській фракції "Народний фронт" не виявилося бажаючих приєднатися до політичної сили Петра Порошенка на наступних парламентських виборах, крім народного депутата Тетяни Чорновіл.

Про це "Апостроф" розповіли співрозмовники від НФ.

"На засіданні фракції було піднято питання про майбутнє партії. Почали обговорювати, як йти на парламентські і з ким. Першим пунктом було запропоновано об’єднатися з Порошенком. За це проголосувала тільки Чорновіл", — повідомило джерело.Він також зазначив, що на фракції не було спікера Ради Андрія Парубія, який також виступає в підтримку Порошенко.

В даний момент в "Народному фронті" найбільше підтримки отримали пропозиції йти на вибори з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом або з лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко. При цьому до єдиного рішення депутати так і не дійшли.

Як повідомляв "Апостроф", раніше п’ятий президент Петро Порошенко розкритикував пропозицію команди глави держави Володимира Зеленського провести референдум з питання взаємодії з РФ, назвавши його "капітуляцією".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-05-23/kto-gotov-obedinitsya-s-poroshenko-na-vyborah-istochniki-raskryli-interesnye-detali/163642”