Відома модель показала себе під час вагітності без фотошопу


24-річна австралійська модель Белль Лючія показала, як виглядає без фотошопу під час вагітності. Дівчина вирішила показати себе без прикрас – материнство їй дуже личить.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фото модель і блогерка опублікувала на своїй сторінці в Instagram, де у неї 1,4 млн передплатників.


Як розповіла Белль Лючія, на фото їй залишився тиждень до третього триместру, однак її вагітний живіт, як і раніше, виглядає крихітним.


Дівчина показала своє фото в бікіні, де помітні вени на її набряклих грудях. Блогерка зазначила, що таке буває під час вагітності, а після пологів організм знову приходить в норму.


Відома модель показала себе під час вагітності без фотошопу


“Я знаю, що у мене груди набрікли і видно вени. Це відбувається тому, що приплив крові збільшується на 50% під час вагітності. Після пологів, коли кров прийде в норму, вони зникнуть”, – написала дівчина.


Відома модель показала себе під час вагітності без фотошопу


Цього разу вона отримала багато позитивних коментарів через свій чесний і досить сміливий вчинок. Користувачі писали, що вдячні їй за знімок без фотошопу, який показує природну красу мами, і називали подібні фото дуже надихаючими.


“Спасибі, що без фотошопу! Ваша вагітність прекрасна, як і “побічні ефекти”, “Дуже надихає. Особливо те, що ви не відфотошопили і не коректували косметикою груди, щоб приховати вени. Природня краса мами найкраща!”, – написали захоплені шанувальники.


Нагадаймо, нещодавно українська співачка Оля Полякова виклала в мережу відверте фото в бікіні – купальник співачки ледь приховував пишні груди.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/02/vidoma-model-pokazala-sebe-pid-chas-vagitnosti-bez-fotoshopu/”