У четвер планується скликати позачергову сесію Парламенту: причини

У Зеленського вимагатимуть від Ради ухвалити законодавство щодо антикорупційного суду. У четвер планується скликати позачергову сесію Парламенту і вимагати прийняти законодавство щодо Вищого антикорупційного суду.

Про це заявив радник президента Руслан Рябошапка, повідомляє кореспондент “РБК-Україна”.

Рябошапка зазначив, що сесія буде скликатися для прийняття законодавства для ефективної роботи Вищого антикорупційного суду. “Ми будемо вимагати прийняти закон про незаконне збагачення. Крім того, буде ще кілька ініціатив, які ми будемо вимагати прийняти Парламентом ще цього скликання. Очевидно, що у людей в головах вже вибори, але вони повинні виконати свій обов’язок”, – повідомляє радник президента.

Він також зазначив, що Парламент нового скликання перегляне законодавство, яке стосується запобігання корупції. Зокрема – новий закон, який стосується декларацій.

“Ми хочемо подивитися процесуальне законодавство. Було прийнято дуже багато поправок до нового КПК. Зокрема, так звані “правки Лозового”, які дуже сильно перешкоджають розслідуванню кримінальних справ “, – додав Рябошапка.

Нагадаймо, спікер Верховної Ради заявив, що з 15 по 19 липня народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Нагадаймо, Верховна Рада ухвалила Виборчий кодекс із порушенням регламенту, тому в Офісі президента його ретельно вивчать, перш ніж Зеленський вирішить, чи буде його підписувати.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/u-chetver-planuyetsya-sklykaty-pozachergovu-sesiyu-parlamentu-prychyny_1020944.html”