Померла керівник балету Національної опери України

Сьогодні на 56 році життя після важкої тривалої хвороби померла народна артистка України, один з найвидатніших українських хореографів, художній керівник балету, професор Аніко Рехвіашвілі, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

Об этом сообщает http://dvsslco24.org


“Наш театр і українське мистецтво зазнали великої непоправної втрати. Талант А. Рехвіашвілі розкрився у багатьох виставах балетної трупи, поставлених нею протягом останнього десятиліття, і особливо після 2013 року, коли вона була призначена художнім керівником балетної трупи. Та ще до того вона заявила про себе як талановитий організатор ансамблю-театру “Сузір’я Аніко”, — йдеться у повідомленні.


На сцені Національної опери України Рехвіашвілі поставила балети “Віденський вальс”, “Данієла”, “Дама з камеліями”, “Снігова королева”, “Ночі в садах Іспанії”, “Трикутний капелюх”, “Дафніс і Хлоя”, “Юлій Цезар”, які ввійшли до золотого фонду українського хореографічного мистецтва.


“Вона була великою творчою особистістю, з власним баченням і розумінням сутності хореографічного мистецтва, віддавала горіння свого серця і велике натхнення балету, який був альфою і омегою її творчого життя. Вона залишила яскравий слід не тільки в історії Національної опери України, але і в світовому хореографічному мистецтві”, – наголосили у Національній опері.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/pomerla-kerivnyk-baletu-natsionalnoyi-opery-ukrayiny.html”