Інвестиції в біткоїн: українцям розповіли, як заробити на криптовалюті

Курс біткоїна неможливо прогнозувати, проте всі криптовалюти сьогодні демонструють зростаючий тренд, який закладений у самій їх ідеї.

Об этом сообщает http://balansst.com

Як інвестувати в криптовалюти і при цьому не втратити гроші, розповів в ефірі ObozTV криптотрейдер, блокчейн-аналітик Кирило Келевра.

Келевра висловив думку, що з усіх криптовалют потрібно купувати тільки біткоїни.

"Найважливіше – якщо у вас є достатня кількість часу, то ви не втратите гроші. Одномоментно втратити всі гроші не можна, все залежить від вашого фінансового менеджменту", – заявив він.

"Якщо біткоїн коштує 8600 доларів у листопаді 2019 року, в грудні 2020 року, якщо я захочу вийти, може бути як падіння, навіть до запаморочливих 70-80%, так і зростання до запаморочливих 700-800%. Все залежить від особистого фінансового менеджменту і від стійкості. Якщо у людини є достатня кількість розуміння, що рано чи пізно вона все одно буде в плюсі, і якщо це не останні гроші – це дуже важливо – то тоді інвестиції в криптовалюту – гарна ідея", – зазначив експерт.

Новини
Курс біткоїна може різко змінитися: з’явився прогноз на найближчий час

За його словами, прогнозувати курс криптовалют не можна: "Той, хто намагається спрогнозувати ціну біткоїна хоча б на найближчі 10 хвилин – він дурень. Спрогнозувати це абсолютно неможливо. Неможливо зрозуміти, в який бік він зараз піде. Однозначно я можу сказати тільки одне – тренд зростаючий, тому що закладений у самій ідеї криптовалют".

Келевра також зазначив, що на вартість біткоїна впливає хайп в інформаційному полі – "чим більше людей вважає, що це цікаво, чим більше людей про це говорить".

"Хтось вирішить для себе зараз інвестувати в криптовалюти. А біткоїна обмежена кількість. Його може бути в світі всього лише тільки 21 мільйон. Зараз вже 18 мільйонів в обороті є – не всі з них в обороті, частина втрачена. В той момент, коли ми говоримо з вами, що криптовалюти будуть популярні, їх купівельна спроможність зростатиме", – додав він.

Інвестиції в біткоїн: українцям розповіли, як заробити на криптовалюті

fxteam.ru

Як повідомлялось OBOZREVATEL, раніше в Кабміні розробили норми оподаткування операцій з криптовалютою в Україні.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Пряма трансляція" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/investitsii-v-bitkoin-ukraintsyam-rozpovili-yak-zarobiti-na-kriptovalyuti.htm”