Підбірка кращих безкоштовних заходів, що відбудуться цими вихідними у столиці


Мистецтво кольору, форми, відчуття світу – все це можна знайдти у живописі відомого українського художника Ореста Манюка. Працює він в жанрі станкового олійного малярства. Орест являється учасником 120 всеукраїнських та міжнародних виставок, симпозиумів та пленерів образотворчого мистецтва. Автор 31 персональної виставки в Україні, Європі та США. Твори зберігаються в музейних та приватних колекціях 37 країн світу. І Ви маєте абсолютно безкоштовну можливість побачити витвори його мистецтва з 9 по 30 листопада в музеї книги і друкарства України ( вулиця Лаврська 9).

Виставка робіт Єлісеєва Ігора допоможе вам поринути у світ фантастичних подорожей. У своїх роботах митець відкриває приємні для душі моменти. Це захопливі мандрівки, неймовірні пейзажі та загадкові люди, прекрасні тварини, соковиті фрукти, а разом з ними неповторні почуття та емоції, які роблять нас щасливими. Митець через свої картини торкається найсокровеннішого, адже спогади — єдиний рай, з якого нас ніхто не може вигнати. Виставка проходить по 14 листопада в мистецькому центрі «Локація» (провулок Георгіївський , 7).

Унікальна можливість, яку не варто пропустити, адже в Україні вперше проходить виставка відомої музичної фотохудожниці Естер Сеґарри«IDOLS: The Art of Heavy Metal».Виставка досліджує візуальний вимір одного з найбільш таємничих і експресивних музичних жанрів в історії цивілізації: важкого металу. Народжений в лоні вибуху 1960-х років, хеві-метал став саундтреком бунтарства на всіх п’яти континентах. Побачити це все на власні очі ви зможете по 14 листопада в галереї «Триптих» ( Андріївський узвіз ,34)

Ще одна художня виставка яку неможливо обійти стороною. Тетяна Шимко створює не портрет, а історію – історію про життя, про труднощі, про щасливі дні, про жорстокість, про мрії, про щирість. За словами самої авторки, її приваблювали незвичні образи та яскраві кольори, відблиски сонця на тілі, тінь від вій. Відвідати художню виставку унікальних портретів можна по 26 листопада в Lera Litvinova Gallery (провулок Евгена Гуцала,3).


Джерело статті: “http://pravdatut.ua/news/pidbirka-krashhyh-bezkoshtovnyh-zahodiv-shho-vidbudutsya-tsymy-vyhidnymy-u-stolytsi”