Відлуння "нормандського саміту": в Раді зареєстрували цікавий законопроект про Донбас

Особливий статус окупованого Донбасу продовжать ще на рік.

Об этом сообщает http://mamkoved.top


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Українську правду".


Законопроект №2569 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" 10 грудня у Верховній Раді зареєстрували лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія та голова партії Олександр Корнієнко.


Про те, що новий законопроект необхідний, президент України Володимир Зеленський заявив ще 3 жовтня. Домовленості, досягнені на зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі 9 грудня лише прискорили процес розробки та подання законопроекту.


Нагадаємо, що у кінці 2019 року припиняє дію закон України про особливий статус Донбасу, який набув чинності 18 жовтня 2014 року терміном на 3 роки. 4 жовтня 2018 року Верховна Рада його продовжила ще на рік.


Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що 10 грудня бойовики обстріляли Станицю Луганську на окупованому Донбасі, аби дискредитувати Україну для міжнародної спільноти.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-12-10/eho-normandskogo-sammita-v-rade-zaregistrirovali-interesnyj-zakonoproekt-o-donbasse/182677”