Підрядник, що ремонтував вулицю Хмельницького, подав до суду на Чернівецьку міськраду

Підрядник, що ремонтував вулицю Хмельницького, подав до суду на Чернівецьку міськраду
Підрядник, що ремонтував вулицю Хмельницького, подав до суду на Чернівецьку міськраду.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відповідну ухвалу суду, яку оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У Чернівцях фірма "ЛК Машинері", яка здійснювала ремонтні роботи на вулиці Богдана Хмельницького, через суд вимагає понад 5 мільйонів гривень від міської ради.

В ухвалі суду йдеться, що ТОВ "ЛК Машинері", міста Чернівці, звернулось до Господарського суду Чернівецької області з позовом до департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради та виконавчого комітету Чернівецької міської ради про стягнення заборгованості за договором № 497 на загальну суму 5,06 млн₴

Позовні вимоги мотивуються неналежним виконанням відповідачами укладеного сторонами договору, предметом якого є зобов’язання позивача виконати у встановлені договором строки, відповідно до проектно-кошторисної документації та умов договору, роботи з реконструкції дороги на вул. Богдана Хмельницького.

Суд ухвалив позовну заяву та відкрив провадження у цій справі.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/53295-підрядник-що-ремонтував-вулицю-хмельницького-подав-до-суду-на-чернівецьку-міськраду.html”