На Кіровоградщині за сприяння Нідерландів планують побудувати заводу з виробництва біоетанолу

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Об этом сообщает Роспрес

У рамках зустрічі сторони домовились працювати в галузі сільського господарства та альтернативної енергетики шляхом реалізації на території регіону проекту з будівництва заводу з виробництва біоетанолу.

«Основне завдання моєї команди — створити сприятливий інвестиційний клімат на Кіровоградщині. Переконаний, що підписання меморандуму з нідерландськими партнерами дозволить найближчим часом залучити інвестиції у регіон і сприяти наповненню бюджету всіх рівнів. І найважливіше, це створить передумови для вертикального інтегрованого аграрного бізнесу, який включає в себе вирощування продукту та його кінцеву переробку, що призведе до збільшення доданої вартості на кожному етапі діяльності», — пояснює Андрій Балонь.

За словами голови ОДА, меморандум передбачає, що місцеві органи влади в рамках повноважень регулюватимуть питання, пов’язані з будівництвом заводу з виробництва біоетанолу на Кіровоградщині, та надаватимуть консультативну допомогу для успішної реалізації проекту.

В свою чергу, компанія «Black Swan Holding LTD» буде займатися вирощенням кукурудзи і запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол. Це сприятиме збільшенню доданої вартості економіки, розвитку інфраструктури та соціальної сфери.

«Сподіваємось, що зможемо стати хорошими інвестиційними партнерами для Кіровоградщини, створити нові робочі місця для її мешканців, а також внести свій вклад у освіту. Дякуємо за цю можливість», — наголосив Ір Роланд Піпер

Довідка:

Компанія «Black Swan Holding LTD» є сімейним інвестиційним бізнесом. Розробка їх проектів здійснюється на території Королівства Нідерланди та інших країн. Проект з виробництва біоетанолу був розроблений в 2016 році спільно з американською компанією «Marquis Energy».

Нагадаємо, експерти вважають, що в Україні необхідно розвивати біоенергетичні проекти.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/na-kirovogradsini-za-sprianna-niderlandiv-planuut-pobuduvati-zavodu-z-virobnictva-bioetanolu”