Лещенко вважає, що Коломойський не отримає ПриватбанкОлігарх Ігор Коломойський намагається за рахунок країни вирішити свої проблеми, але компенсацію за Приватбанк або саму фінустанову назад у власність не отримає.

Об этом сообщает Роспрес


Про це заявив член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко в інтерв’ю Економічній правді.


"...Коломойський, всупереч очікуванням багатьох від Зеленського і його влади, не отримає головний приз, який він хотів отримати, – повернення Приватбанку або гроші за Приватбанк", – вважає Лещенко.


На його думку, Коломойський прорахувався, розраховуючи, що Зеленський або голова його офісу Андрій Богдан (інтерв’ю відбулося до відходу Богдана з посади. – ЕП) будуть просто виконувати його вказівки.
"Мені здається, зараз відбувається зворотний процес", – сказав Лещенко.


Також він прокоментував вплив олігарха на державну енергокомпанію "Центренерго".


"З того, що я уривками чув, я не претендую на повноту всієї інформації, але методи роботи Коломойського і Порошенка з "Центренерго" різні. Тобто у Порошенка, коли він був президентом, на "Центренерго" заробляли і на вході (при продажу "Центренерго" вугілля. – ЕП), і на виході (при реалізації виробленої "Центренерго" електроенергії. – ЕП).


Вони постачали вугілля за сумнівними схемами через Кропачова. Швидше за все, це було вугілля з окупованих територій за підробленими документами як російське вугілля. Тому не можна виключати, що в цьому вугіллі була закладена гіпермаржинальність, скажімо так", – заявив Лещенко.


Зараз же, за словами Лещенка, вугілля завозиться безпосередньо з Росії.


"За цей напрям у Коломойського нібито відповідає Євген Геллер, колишній депутат. Коломойському це потрібно з метою поставок електроенергії на його феросплавні заводи. Я вважаю, що "Центренерго" не повинні керувати менеджери Коломойського. Наскільки я знаю, ця тема піднімалася на нараді, яка була за участю президента Зеленського", – сказав член наглядової ради УЗ.


Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням: Член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко: Визнаю свою неправоту – Коломойський Кадировим не став


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/14/657068/”