Експерти МВФ зустрілися з Радою Нацбанку

Під час зустрічі обговорено широке коло питань: від нормативного забезпечення облікової політики НБУ до оцінки грошово-кредитної політики.

Ілюстрація REUTERS

Представники групи експертів Міжнародного валютного фонду, що працюють у Києві, зустрілися з Радою Національного банку України. Про це повідомив член Ради НБУ Віталій Шапран.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

«Сьогодні брав участь у зустрічі, яку організовував голова Ради НБУ Богдан Данилишин із фахівцями МВФ, які перебувають в Україні. Зустріч відбулась у теплій і дружній атмосфері», — написав Шапран у соцмережі Facebook.

За його словами, під час зустрічі обговорено широке коло питань: від нормативного забезпечення облікової політики НБУ до оцінки грошово-кредитної політики.

«У мене залишилося приємне враження від спілкування з представниками МВФ. Було видно, що вони приїхали дійсно допомогти Україні та зацікавлені в тому, щоб економіка країни розвивалася за найкращим сценарієм», — додав Шапран.

Як повідомляв УНІАН, експерти ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду приступили до роботи в Києві цього тижня, 20 лютого. За інформацією українського представництва Фонду, команда експертів МВФ прибула до Києва для обговорення з українською владою політики прискорення зростання економіки та забезпечення стабільності.

Україна і МВФ у грудні 2019 року досягли домовленості про нову трирічну програму розширеного фінансування в обсязі 5,5 млрд дол. Рішення про нову програму має затвердити Рада директорів фонду, але точна дата затвердження поки не визначена.

Голова НБУ Яків Смолій у грудні 2019 року заявляв, що рішення про нову програму може бути затверджене в першому кварталі 2020 року, а серед попередніх умов для укладення угоди назвав прийняття в Україні законів про неможливість повернення збанкрутілого банку колишнім власникам і обіг земель сільськогосподарського призначення.

Минулого тижня президент України Володимир Зеленський зустрічався з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою під час 56-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки.Джерело статті: “https://www.unian.ua/economics/finance/10885646-eksperti-mvf-zustrilisya-z-radoyu-nacbanku.html”