На Сихові взялись асфальтувати дорогу навпроти дитячої поліклініки

На Сихові стартував поточний ремонт покриття на просп. Червоної Калини – асфальтом покривають дорогу від «Шувару» до вул. Хоткевича. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міськради Львова.

Об этом сообщает Футляр от виолончели  • 470х200і22042020а

Ремонт почався сьогодні, 24 квітня. Підрядна організація ТзДВ «ШРБУ № 65» асфальтує дорогу від «Шувару» до вул. Хоткевича.

Дорога пролягає навпроти дитячої поліклініки, останні кілька років тут були великі ями, а асфальт як такий був майже відсутній. Саме цим шляхом у час-пік завжди їдуть автомобілі і навіть маршрутки, оминаючи таким чином рух по самому просп. Червоної Калини.

Згідно з Google Maps, довжина дороги становить не більше 370-380 м. За її ремонт підрядник отримає 1,6 млн₴

«Сьогодні підрядна організація на наше замовлення стелить нижній шар асфальту, а вже з наступного тижня – верхній шар. Вартість робіт згідно з договором – 1,6 млн₴ Загалом на пр. Червоної Калини буде відремонтовано 2900 м кв дорожнього покриття», – розповіла голова Сихівської райадміністрації Галина Гладяк.

Зазначимо, зараз на Сихові також розпочався поточний ремонт покриття на вул. Зеленій.

Фото: ЛМР


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/04/24/na-sykhovi-vzialys-asfaltuvaty-dorogu-navproty-dytiachoi-polikliniky”