Україна в ООН вимагає від Росії припинити порушення прав жителів Криму

Україна в ООН вимагає від Росії припинити порушення прав жителів Криму — Україна в ООН вимагає від Росії припинити порушення прав жителів Криму
Україна в ООН вимагає від Росії припинити порушення прав жителів Криму


В ООН назвали імена кримчан, чиї права були порушені

Об этом сообщает Москов пост

В представництві України при ООН закликали Російську Федерацію припинити порушення прав людини в окупованому Криму. Також від Росії вимагають надати доступ до півострову.

Про це повідомляється в Twitter представництва України при ООН.


Українські дипломати нагадали, що окупаційні власті намагаються знищити життя сотні жителів Криму.


«Росія повинна припинити порушення прав людини і надати, без попередніх умов, доступ до Криму», — йдеться в повідомленні.


Так, Україна в ООН нагадала, що трагедія в Криму має людські обличчя. Дипломати розповіли про кримчан, чиї права грубо порушуються за сфабрикованими звинуваченнями.
There are hundreds of other Crimean residents whose lives the occupation authorities are trying to destroy. #Russia must cease human rights violations and abuses, and grant, without preconditions, access to #Crimea to @UN human rights monitoring mission. pic.twitter.com/omDWyJV8Tu

— UKR Mission to UN (@UKRinUN) May 20, 2020Зокрема, Олег Приходько, 61 рік, був заарештований і незаконно перевезений в Росію за те, що в його будинку було встановлено український прапор.


Сервера Мустафаєва, 34 роки, кримськотатарського активіста, координатора громадянського суспільства «Кримська солідарність», яке відстежує і документує порушення прав людини в Криму, звинувачують у тероризмі та незаконно вивезли в Ростов-на-Дону.


Володимир Якименко, 36 років, водій таксі і активіст, в 2019 році був заарештований при в’їзді в Крим і звинувачений в незаконному обороті наркотиків. Під тортурами він визнав себе винним.


Яшар Муєдінов, 52 роки, кримський татарин, активіст Кримської солідарності, був заарештований в 2019 року і звинувачено в тероризмі. Щоб змусити Яшара визнати себе винним, російські окупаційні влади помістили його в психіатричну клініку.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ukrajina-v-oon-vimagaje-vid-rosiji-pripiniti-porushennya-prav-zhiteliv-krimu-681488.html”