Кадиров давно поперек горла московським чекістам. Можуть і залікувати його спеціально

"У нас вистачає всього обладнання, костюмів, масок, кисню, медикаментів. Ми, навпаки, можемо надавати допомогу іншим регіонам", – сказав Кадиров і негайно полетів лікуватися в Москву.

Об этом сообщает RuGate


Мабуть, зовсім припекло. Боюся я за нього. Адже в Москві можуть і залікувати спеціально. Чекісти в цій справі майстри ще зі сталінських часів. А Кадиров і кадирівці їм давно поперек горла – небезпечні конкуренти на російському кримінальному ринку. Відбирають у ФСБ ласі шматки й цілі території для прокорму.


Та й сам Путін, найімовірніше, буде радий позбутися занадто непередбачуваного й амбітного "піхотинця", який заснував власне напівнезалежне феодальне князівство, що явно не вписується в жорстко побудовану вертикаль влади.


Кадиров – єдиний глава суб’єкта Федерації, якого Путін не може просто так розчерком пера зняти й забути про нього. Не може зняти, але може усунути. Немає людини – немає проблеми...


Джерело: Игорь Эйдман / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/eydman/-kadirov-davno-poperek-gorla-moskovskim-chekistam-mozhut-i-zalikuvati-jogo-spetsialno-1501027.html”