Онлайн марафон, театр з балкону і увімкнені фонтани: як у неділю в Києві відзначатимуть День міста

Онлайн марафон, театр з балкону і увімкнені фонтани: як у неділю в Києві відзначатимуть День міста

День Києва у неділю, 31 травня, відзначатимуть у теле- та онлайн форматі через запроваджені обмеження і заборону на масові заходи у зв’язку із коронавірусом COVID-19. Саме цього дня у столиці розпочнеться сезон роботи фонтанів.

Об этом сообщает FLB

Детальну програму святкування опублікували у КМДА.

У неділю, 31 травня, від ранку в ефірі телеканалу "Київ" триватиме святкова програма. Мешканцям столиці підготували привітання, тематичні сюжети. Кияни такж матимуть змогу взяти участь у телевікторині. На глядачів чекають радіоконцерти гуртів О, "On I Ona", "ADAM", "Нумер 482", "Green Grey".

Крім того, відбудеться трансляція "Пробігу під каштанами". Через карантин у 2020 році марафон пройде в онлайн-форматі. Водночас, 30 та 31 травня о 20:00 відбудеться трансляція концерту Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького.

Жителі міста, які 30 або 31 травня о 20:00 будуть проходити повз будівлю театру опери і балету для дітей та юнацтва, зможуть побачити музичне вітання артистів з театрального балкона.

Зазначимо, що День міста Київ відзначає щороку в останні вихідні травня. Уперше офіційне святування Дня Києва було у 1987 році.


Джерело статті: “https://tsn.ua/kyiv/onlayn-marafon-teatr-z-balkonu-i-uvimkneni-fontani-yak-u-nedilyu-v-kiyevi-vidznachatimut-den-mista-1554156.html”