​Може виїхати в Росію: в Німеччині розкрили нові деталі щодо екс-депутата Ради, який втік

Колишній депутат Верховної Ради Олександр Онищенко не може за рішенням суду повернутися в Україну чи залишитися в Німеччині, але у нього є можливість виїхати в Росію.

Об этом сообщает Москов пост


Про це повідомляє видання DW.


Зараз обвинувачений в корупційних схемах екс-депутат перебуває на своєму ранчо в землі Нижня Саксонія. За словами його адвоката, політика звільнили з ізолятора, де він пробув майже півроку. Однак це не означає, що він зможе залишитися в Німеччині, де попросив притулку. Йому відмовили, але він оскаржив рішення в суді. Онищенко також подав клопотання на дозвіл залишитися в Німеччині на період судового розгляду.


"Якщо все ж Німеччина відмовить Онищенко в притулку, у нього залишається можливість поїхати в Росію, громадянином якої він є", - зазначив правозахисник.


Але адвокат сподівається, що його підзахисний зможе подорожувати і по інших країнах Європи.


Як повідомляв "Апостроф", в червні минулого року Онищенко збирався брати участь у виборах до Верховної Ради України і хотів здійснити "добровільну екстрадицію".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-28/mozhet-uehat-v-rossiyu-v-germanii-raskryli-novye-detali-po-beglomu-eksdeputatu-rady/198609”