Зростання безробіття і бідності: в МВФ дали прогноз для 170 країн світу

У 170 країнах світу прогнозується збільшення безробіття, дефіцит бюджету і інші економічні проблеми через пандемію COVID-19.

Об этом сообщает Репортер

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це заявила директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва. За її словами, зараз існує дуже високий ризик збільшення рівня бідності майже в усьому світі.

"170 країн збираються закінчити цей рік з гіршого економікою, ніж вони почали. І ми вже прогнозували збільшення боргу, збільшення дефіциту, збільшення безробіття. І є дуже високий ризик виникнення більшого нерівності і більшої бідності. Якщо ми не будемо діяти", – застерегла вона .

170 countries are going to finish this year with a smaller economy than they started. And we are projecting more debt, more unemployment, more inequality and more poverty. Unless we act. #TheGreatReset pic.twitter.com/wOPD7aEFHu

— Kristalina Georgieva (@KGeorgieva) June 3, 2020

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава аналітичного центру "Інпол" Сергій Биков заявив, що через пандемію у всьому світі загостриться голод і безробіття.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/analytics-and-forecasts/zrostannya-bezrobittya-i-bidnosti-v-mvf-dali-prognoz-dlya-170-krain-svitu.htm”