Україна готова дати військову відсіч РФ у разі наступу через дефіцит води у Криму — Резніков

Радіо Свобода

Об этом сообщает Преступная Россия

Олексій Резніков

Радіо Свобода


Віцепрем’єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Україна готова дати військову відсіч РФ, якщо вона почне наступ через дефіцит води у Криму.

Про це Резніков заявив в інтерв’ю Укрінформу, коментуючи побоювання щодо ризику військового наступу РФ через нестачу води в окупованому Криму.

«Ми не боїмося. Ми готові сьогодні до будь-яких вчинків і дій. Ми за 6 років уже відбоялися. Сьогодні в нас зовсім інший стан бойової готовності, інша українська армія, яка готова дати відсіч ворогу», — заявив Резніков.

Віцепрем’єр додав, що принципова позиція України щодо водопостачання води до окупованого півострова залишається незмінною.

Читайте також:
Андрій Клименко
Ситуація з водою в Криму загострюється. Яку гру почала Росія

«Буде повна деокупація Криму, відновимо водопостачання. Допомагати окупаційній російській адміністрації ми не збираємося», — заявив посадовець.

До 2014 року близько 85% потреб жителів Криму в воді забезпечував Північно-Кримський канал, вода через який йшла із материкової України, проте після російської анексії Криму поставки води було припинено.

У березні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, тому що там живуть українці.

Читайте також:
Кримське сухе. Як окупований півострів зіткнувся з тотальним дефіцитом води і з перспективою повного всихання

Пізніше він пояснив свою заяву, зазначивши, що уряд України не може подавати воду в Крим до повернення його до складу України.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/reznikov-shchodo-vodopostachannya-do-krimu-gotovi-dati-viyskovu-vidsich-rf-u-razi-jiji-nastupu-novini-ukrajini-50092252.html”