Активістка: Є ілюзія, що якщо провести справжній референдум, то Крим захоче повернутися назад

Волошина: Уявіть, якою окупація була для простої людини? Кожного, хто жив у Криму, змусили переробити всі документи, це був документальний армагеддон

Навіть ті кримчани, які були незадоволені анексією, зараз здебільшого не бажали б радикальних змін статусу півострова. Таку думку в інтерв’ю "Обозревателю", яке опубліковано 14 червня, висловила активістка з Криму, публіцистка Лариса Волошина.

Об этом сообщает Редакция news

"Певна ілюзія – якщо провести справжній референдум, то Крим захоче повернутися назад. Є звичайні обивателі, є ті, хто скільки завгодно може любити Україну... Але уявіть собі, якою окупація була для простої людини? Кожного, хто проживав у Криму, змусили переробити всі документи на машину, квартиру, договори з ЖЕКом, на світло, воду тощо. Уявляєте, що пережили ці люди? Це був документальний армагеддон. І тепер сидить собі така людина, тихо працює, любить Україну, навіть приїздить сюди, і думає: "Боже, ще раз це все пережити?" – розмірковує Волошина.

На її думку, багато хто не бажає жодних "карколомних" змін, особливо обивателям потрібно, "щоб було, як є, щоб усі жили мирно".

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-aktivistka-isnuje-iljuzija-shcho-jakshcho-provesti-tsej-referendum-to-krim-zahoche-povernutisja-nazad-1504494.html”