Народний синоптик дав прогноз погоди на липень

Липень буде теплий, з підвищенням температури та дощами, на кінець місяця прийде прохолода та зливи. Таку погоду на другий місяць літа прогнозує народний синоптик Леонід Горбань.

Об этом сообщает RuGate

"Очікую помірну теплу погоду увесь місяць. 3-4 липня — дощі. 16-17 липня — дощі, грози, висока ймовірність граду. 22-24 — зливи, подекуди дуже сильні. З 25 липня і до кінця місяця — переважно суха та спекотна погода. В останній тиждень липня по всій території очікується зниження температури в середньому до 22-25°С удень та 14-17°С вночі", — розповів Леонід Іванович.

За його словами, найчастіше за прогнозами погоди до нього звертаються фермери. А ще — люди, які планують відпочинок. Тож приділяє увагу погодним умовам на Одещині, де в розпалі курортний сезон.

Цього липня на курортах Одеської області перебдачає переважно теплу та суху погоду. Найспекотнішими обіцяють бути дні 5 та 18 липня, коли повітря прогріється до 27-30°С. Найпрохолодніші дні 3, 6 та 25 числа. Температура опускатиметься до 19°С удень.

"Кінець місяця буде прохолодним — з 25 липня температура коливатиметься в межах 20-22°С, найхолодніша ніч буде 25 липня, температура опуститься до 14°С тепла. Дощі випадуть 5, 11, 20 та 29 липня. В середньому за місяць очікується 17-22 мм опадів", — підрахував народний синоптик.

Леонід Горбань вважає, що у центральній Україні липень буде теплим і вологим. Прохолодними будуть ночі 14 та 22 числа. Найменша денна температура 18°С прийде 23 липня. Найбільша температура понад 32 °С очікується 6,9 та 19 липня. Опадів у середньому випаде 25-32 мм за місяць. Дощовими будуть 6,20, 25 та 29 число.

"У погоді спостерігаємо 7-річний цикл. Щороку погода відповідає одному з семи знаків. Нинішній має знак Місяця. Для них характерним є літо вологе і тепле, іноді дуже спекотні дні, особливо в серпні. Липень, як правило, прохолодний і сирий", — сказав Леонід Іванович.

Народний синоптик зауважив, що врожаї колосових озимих і ярих в роки Місяця досягає майже рекордних показників. Натомість урожаї кукурудзи та соняшнику таким рекордним, як колосові, не бувають. Навпаки, їх урожай досягає середніх показників і нижче середніх.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/narodnyi-synoptyk-dav-prohnoz-pohody-na-lypen-334634.html”