Головний лікар-інфекціоніст США незадоволений кампанією з вакцинації від COVID-19За даними Центрів США із профілактики та запобігання хворобам, у США станом на останній день 2020 року 2,8 мільйона осіб отримали перше щеплення від COVID-19.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомляє УНН з посиланням на Голос Америки.


До кінця року 20 мільйонів доз вакцин компаній Pfizer та Moderna мали надійти в регіони для вакцинації. Незважаючи на прогрес у проведенні щеплень, американська урядова програма з поширення вакцини “Космічна швидкість” наразилась на критику у США.
Головний лікар-інфекціоніст США Ентоні Фаучі висловив розчарування через недостатньо швидке розповсюдження вакцини від коронавірусу по країні.


“Ми б хотіли бачити, що це відбувається гладко, і що до кінця 2020 року люди отримали 20 мільйонів доз вакцин, як планувалось, — сказав Фаучі. — Очевидно, що цього не сталося. І це розчаровує”.


Раніше Білий дім заявляв, що їхня мета — до кінця року вакцинувати 20 мільйонів людей першою дозою.


Фаучі сказав, він сподівається, що в січні розповсюдження вакцини пришвидшиться. Втім, щоб це трапилось, потрібно допомогти владі на місцях, додав він.


“Там справді має бути значно більше зусиль у плані ресурсів на місцях, у штатах, в містах, в округах, в тих місцях, де вакцина потрапляє в руки людей”, — додав медик.


Про необхідність прискорити розповсюдження вакцини від коронавірусу по країні згадав у своєму новорічному привітанні і новообраний президент США Джо Байден.


Раніше президент США Дональд Трамп у Twitter поклав відповідальність за розповсюдження вакцини на місцях — на штати.


“Від штатів залежить розповсюдження вакцини після того, як федеральний уряд доставить її у визначені місця, — написав президент. — Ми не лише розробили вакцину, зокрема вклали гроші, щоб пришвидшити процес, але ми також доставили її у штати”, — написав Трамп.


Нагадаємо, у Фінляндії повідомили про перший побічний ефект від вакцини проти COVID-19.


Джерело статті: “https://informator.press/holovnyy-likar-infektsionist-ssha-nezadovolenyy-kampaniieiu-z-vaktsynatsii-vid-covid-19/”