У Харківській області протестують через тарифи на газ. Люди перекрили трасуМешканці Харківської області перекривали трасу Харків – Сімферополь, протестуючи проти підвищення тарифів на газ. Це сталося вранці 10 січня у районі поста патрульної поліції в Пісочині.

Об этом сообщает Русский слон


Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції.


За даними правоохоронців, близько півсотні людей безперервно ходили по пішохідному переходу, вимагаючи знизити тарифи на газ і його доставку.
Їх охороняли понад 15 поліцейських. При цьому пробки не спостерігалися. Частину автомобілів пропускали, а частину – перенаправили до об’їзних доріг.Видання KHARKIV Today пише, що учасники акції протесту вимагають відкликати постанову про підвищення тарифів на транспортування газу і дозволити громадам самим вирішувати питання тарифів.


В Полтаві вийшли на протест мешканці міста через підвищення тарифів на газ. Поліція перекрила рух на трасі Київ-Харків у межах міста.


Нагадаємо, постанову КМУ про скасування пільгового тарифу перші 100 кВт на рівні 90 копійок набрало чинності з 1 січня. Нові тарифи на електроенергію для населення будуть діяти до 31 березня 2021 року.


Так, середня ціна природного газу для побутових споживачів у першому півріччі 2020 року склала 5 299,2 грн (з ПДВ) за 1 тис. куб. м.


4 січня на Полтавщині біля села Засулля Лубенського району близько 300 людей перекрили трасу міжнародного значення Київ – Харків, протестуючи проти високих тарифів на розподіл природного газу.


Джерело статті: “https://informator.press/u-kharkivskiy-oblasti-protestuiut-cherez-taryfy-na-haz-liudy-perekryly-trasu/”