ФБР попередило про підготовку протестів озброєних прихильників Трампа у всіх американських штатахЗ 16 по 20 січня в столицях усіх американських штатів і в Вашингтоні плануються збройні протести.

Об этом сообщает Устав


Це випливає з доповіді Федерального бюро розслідувань (ФБР), з яким ознайомилися телеканал ABC і Yahoo News, відзначає УНН.


Протести, за даними Бюро, готують ультраправі активісти. Звіт ФБР випустило 29 грудня 2020 року, за тиждень до того, як прихильники президента США Дональда Трампа взяли штурмом Капітолій.
У той день, 6 січня 2021 року конгресмени повинні були затвердити результати президентських виборів, на яких переміг демократ Джо Байден.


За даними ФБР, “про готовність зробити насильство в підтримку своєї ідеології” заявили “деякі послідовники” антиурядового ультраправого руху Boogaloo bois.


Цю ж інформацію підтвердив у понеділок на своїй сторінці в Twitter журналіст телекомпанії ABC Аарон Катерскі. За його словами, протести плануються біля законодавчих зборів 50 американських штатів з 16 по 20 січня, а біля Капітолію у Вашингтоні — з 17 по 20 січня.


Події 6 січня в Вашингтоні:Нагадаємо, Меланія Трамп засудила штурм Капітолію.Джерело статті: “https://informator.press/fbr-poperedylo-pro-pidhotovku-protestiv-ozbroienykh-prykhylnykiv-trampa-u-vsikh-amerykanskykh-shtatakh/”