Есмінець США USS Porter прямує в Чорне море

Кораблі флоту США регулярно проводять операції в Чорному морі

Американський есмінець USS Porter вирушив у Чорне море. Про це 28 січня повідомила пресслужба Шостого флоту США на своїй сторінці у Twitter.

Об этом сообщает Москов постскриптум

"USS Porter почав перехід у Чорне море для виконання операцій з морської безпеки в регіоні. Кораблі флоту США і літаки регулярно працюють в Чорному морі для підтримки наших союзників у НАТО та партнерів", – ідеться в повідомленні.


BREAKING: #USSPorter began its straits transit into the Black Sea to conduct #maritimesecurity operations in the region. @USNavy ships ⚓️ and aircraft ✈️ routinely operate in the #BlackSea in support of our @NATO Allies & partners! #PowerForPeace #NATO #TogetherStronger pic.twitter.com/UZSlS1sXV6

— US Naval Forces Europe-Africa / US 6th Fleet (@USNavyEurope) January 28, 2021

Востаннє USS Porter заходив у Чорне море у квітні 2020 року.

24 січня ракетний есмінець USS Donald Cook із керованими ракетами типу Arleigh Burke (DDG 75) зайшов у Чорне море в межах перших спільних морських і повітряних навчань військово-морських сил США і повітряного командування НАТО.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/esminets-ssha-uss-porter-napravljajetsja-v-chorne-more-1537465.html”