Раритетне Chevrolet перетворили на справжнього монстра і прикрасили черепами: фото

У штаті Арізона (США) власник раритетного автомобіля Chevrolet, 1934 року випуску, своєрідним "диявольським" тюнінгом надав йому вигляд справжнього монстра і влаштував лотерею для продажу.

Об этом сообщает Коготь 2.0


Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, опублікувавши фото автомобіля.


Як стверджує автовласник, ця вантажівка офіційно зареєстрована як Chevrolet 1934 року. Він використовує більшу частину оригінального кузова, тільки колеса і підвісна система встановлена від Chevy Blazer, 1976 року. Така новація дозволила підняти кліренс автомобіля, внаслідок чого його стало зручніше використовувати в умовах бездоріжжя.


Інтер’єр автомобіля на опублікованих знімках недоступний для перегляду, проте можна припустити, що транспортний засіб розрахований на двох чоловік.


Зовні вантажівка виглядає, як "породження пекла": черепами прикрашено не тільки його капот, але і фари.


Як повідомляв "Апостроф", раніше відеоблогери TheStradman спільно з відомим тюнінг-ательє Diesel Brothers зважилися на зухвалий експеримент і перетворили Lamborghini Aventador в гусеничний всюдихід.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2021-02-22/raritetnoe-chevrolet-prevratili-v-nastoyaschego-monstra-i-ukrasili-cherepami-foto/223764”