Акціонер Tesla подав до суду на Маска за "безладні" твіти

У 2018 році із Маском вже судилися через його пости в соцмережах

Акціонер компанії Tesla Чейз Герріті подав позов проти гендиректора компанії Ілона Маска і ради директорів, повідомило агентств Reuters 12 березня.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Позивач вважає, що "безладні" твіти Маска і нездатність директорів Tesla забезпечити дотримання ним умов угоди з Комісією з цінних паперів США (за нею Маск має погоджувати публікації в соцмережах) наражають акціонерів на ризик мільярдних збитків.

У скарзі наведено кілька повідомлень Маска у Twitter, зокрема його заяву від 1 травня минулого року про те, що ціна акцій Tesla була "занадто високою". Цей твіт у підсумку призвів до падіння ринкової вартості Tesla більше ніж на $13 млрд.

Герріті заявив, що дії Маска і бездіяльність директорів завдали "суттєвих фінансових збитків", і що він має відшкодувати їх.

Це вже не перший позов проти гендиректора Tesla через його повідомлення в соцмережі. У серпні 2018 року акціонери Tesla подали позов до суду на Маска за його повідомлення у Twitter про плани викупити з біржі акції компанії, що зумовило зростання вартості акцій. Бізнесмена обвинуватили в шахрайстві.

Як зазначає Reuters, Маск урегулював конфлікт із Комісією із цінних паперів, виплативши державі $20 млн і пообіцявши, що без дозволу адвоката не буде поширювати важливої ділової інформаціії про компанію.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/aktsioner-tesla-podav-do-sudu-na-maska-za-bezladni-tviti-1543866.html”